Skocz na integrację


Integracja w firmie? Integracja klasy? A może po prostu spotkanie z przyjaciółmi w niekonwencjonalnej formie? Coraz częściej park trampolin wybierany jest jako miejsce na organizację imprezy integracyjnej. Park Trampolin Jump Arena. Skakanie na trampolinie z pewnością nie jest to tylko rozrywka dla dzieci, ale świetna forma spędzenia czasu dla młodzieży i dorosłych. Niewielkie wymagania sprzętowe oraz fakt, że nie trzeba posiadać wielkich umiejętności sportowych to zdecydowane atuty tej formy integracji. Każdy, bez względu na wiek i kondycję może czuć się swobodnie w parku trampolin. Skarpetki antypoślizgowe, odpowiednia rozgrzewka i ruszamy!
Za bezpieczeństwo i atrakcje odpowiedzialny jest wykwalifikowany instruktor, ale za świetną zabawę odpowiadają już tylko uczestnicy imprezy. Nie trudno jednak o uśmiech, kiedy twój przełożony wpada w gąbkowy basen i nie może się z niego wydostać. Trudno powstrzymać śmiech, kiedy oglądasz walkę na piankowe miecze swoich kolegów albo widzisz niezdarną próbę salta w tył.
W parku trampolin wszyscy są równi i wszyscy są dla dobrej zabawy. Nic bardziej nie łączy niż wspomnienia wspólnie spędzonych chwil wywołujące uśmiech na twarzy. Idea integracji w pełnym wydaniu. Skocz na integrację!

Polecane: obiady i catering Poznań.